Vijesti 2017-10-21T16:42:32+02:00

Košarkaši Gruda su prvaci Herceg Bosne

Košarkaši HKK Grude osvojili su Košarkašku ligu Herceg-Bosne. Oni su u petoj odlučujućoj utakmice finalne serije slavili protiv košarkaša Čapljine rezultatom 80:61 (3:2 u seriji) te su tako izborili plasman u Košarkaško prvenstvo BiH. Prva četvrtina protekla je u dosta izjednačenom tonu, što govori i [...]

Druga utakmica finala košarkaškog prvenstva Herceg Bosne

U drugoj utakmici finala košarkaškog prvenstva Herceg Bosne Čapljina je sa 77:71 svladala Grude Rezultat po četvrtinama: 21:13; 18:19; 23:26 i 15:13. Finale play off-a igra se na tri dobivene utakmice Treća utakmica igra se u nedjelju u 20 sati u Grudama.

Grude i Čapljina finalu lige Herceg Bosne

Čapljinci su finale izborili pobjedom nad Tomislavgradom u majstorici u Čapljini, dok je ekipa Gruda do finala došla pobjedama nad ekipom Brotnja iz Čitluka. Finalna serija igra se do tri pobjede, a prva utakmica na rasporedu je u 27.3. u 20 sati u Grudama.